«Чарівна стрічка «Здоров'я» 1П+1П 9-сегментна

Виробник: МПК Ляпко
Модель: L-1-1-9
Наявність: Нема в наявності

1907
  • 1907грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

Набір, що складається з двох еластичних стрічок : 1-а стрічка завдовжки 3,1 м з бинтрезиною і 2,2 м без бинтрезини, шириною 22 мм; 2-га стрічка завдовжки 3,1 м з бинтрезиною і 2,2 м без бинтрезини. Кількість голок 5100, відстань між голками 4,3мм. Кожна стрічка складається з 5-ти сегментів. Сегмент — це частина стрічки довжиною приблизно 44 см. Кожна стрічка складається з робочої частини (з голками) і бинтової резини (без голок) для м'якої фіксації стрічки на тілі.

Аплікатор «Чарівна стрічка «Здоров'я» — дуже еластична стрічка з закріпленими «сотами» голок. Обмотку стрічкою можна робити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. Збільшена площа покриття здійснює унікальний оздоровчий вплив на організм у процесі оздоровлення практично всіх акупунктурних точок оброблюваної зони. Після обмотування аплікатором виникає відчуття легкості, тепла, розслаблення, з повним відновленням сил і енергії організму. Інтенсивність притиску голок стрічки до шкірного покриву регулюється в процесі обмотки. Стрічка не обмежує рух і дозволяє здійснювати активні дії, комплекс розминок або відновлювальних вправ.

  • Допомагає в лікуванні та профілактиці різних захворювань.
  • Купірує біль у хребті, суглобах і м'язах, головний біль.
  • У спорті дозволяє швидше відновлюватися після фізичних навантажень.
  • Забезпечує прискорене відновлення (після травм, розтягування м'язів, переломів, хірургічних операцій) за рахунок значного прискорення біохімічних, окисно-відновних процесів в організмі.
  • Підвищує у 2–3 рази ефективність масажу, мануальної терапії. Підвищує силову та швидкісну витривалість спортсменів. Збільшує працездатність організму.
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.