Супутник Плюс 6,2

Виробник: МПК Ляпко
Модель: sp6,2
Наявність: Нема в наявності

185
  • 185грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

«Супутник Плюс», крок голки 6,2 мм, розмір 59 × 235 мм, кількість голок 375. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення.

Застосування плоских аплікаторів Ляпка — найоптимальніший спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших, надійно й ефективно усуне біль, зніме втому, а вранці зарядить життєвою енергією на цілий день.

Маленькі аплікатори Ляпка можуть застосовуватися для тривалого носіння в зонах найбільшого болю, тригерних зонах, у зонах найбільшого розташування акупунктурних точок. Їх рекомендується носити під поясом, еластичним бинтом або пов'язкою. Час носіння — від 30 хвилин до 2–3 годин.

Для досягнення стійкого оздоровчого лікувального ефекту необхідно застосовувати різні аплікатори Ляпка в кожному конкретному випадку, тому в домашній аптечці рекомендується мати їх універсальний комплект, що складається з 2 плоских («Квадро» або «Шанс») аплікаторів Ляпка, 2–3 маленьких («Супутник» або «Краплинки»), 1–2 валиків, наприклад «Універсальний», «Лицьовий» або «Великий».

Крок аплікаторів Ляпка підбирається за індивідуальною шкірною чутливістю, яка не завжди залежить від віку. Дітям, людям, з підвищеною чутливістю, ніжною шкірою, худорлявої статури рекомендується застосовувати аплікатори Ляпка й валики з кроком між голками 3,5–5,8 мм.

Час впливу на шкіру залежить від наявних у конкретному випадку симптомів. При хронічних болях, дратівливості, стані збудження, безсонні рекомендується використовувати аплікатори Ляпка в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії для плоского ПАЛ 25–30 хв і більше.

При загостренні процесу, різких та інтенсивних болях, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, у ослаблених хворих і людей похилого віку дія ефективна в ранкові години та першу половину дня. Тривалість дії плоского пристрою 10–20 хв.

Важливою умовою успішного лікування й відсутності дискомфортних відчуттів є правильне укладання на ПАЛ. При правильному укладанні відносно дискомфортні відчуття перших п'яти хвилин переходять у відчуття приємного тепла, вібрацій, пульсацій, часто завершуються повноцінним здоровим сном. Щоб правильно укласти аплікатори Ляпка, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта за допомогою правильно покладених подушок і згорнутих валиками махрових рушників.

При дискомфорті упродовж 10 хвилин, аплікатор Ляпка слід прибрати та застосувати тільки через 5–10 годин або на наступний день. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення пристрою, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з нього, що супроводжується пошкодженням шкіри. Аплікатори Ляпка в процесі використання стикаються з шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров'ю.

У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно зі Стандартами проведення дезінфекції виробів медичного призначення шляхом їх повного занурення в дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються нехлорвмісні дезінфікуючі засоби для виробів з медичної гуми й некорозійностійких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпка не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою й просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фену). При правильному догляді термін служби аплікатора складає 5–7 років.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.