Пояс Універсальний М 4,3

Виробник: МПК Ляпко
Модель: pm3,5
Наявність: Нема в наявності

584
  • 584грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

 «Пояс Універсальний М» складається з 5 рухомих пластин і 2 регульованих поясів, які дозволяють переміщати пластини, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок (розмір однієї пластини, що фіксується в області очей, — 140 × 65 мм (2 шт.), розмір 3 пластин, що фіксуються на область потилиці, — 90 × 65, 68 × 65, 77 × 65 мм, крок голок 4,3 мм, кількість голок 1485). Пластини виготовлені з гуми медичного призначення. На них зафіксовані голки з металів, необхідних для організму: міді, цинку, заліза, срібла, нікелю.

Аплікатор впливає на будь-які ділянки обличчя: лобову ділянку, ділянку надбрівних дуг, очей, придаткових пазух носа, ділянку рота, підборіддя, шиї, волосистої частини голови та ділянки вух (вплив на точки, розташовані на вушних раковинах, рефлекторно діє на всі внутрішні органи й системи). Це дозволяє використовувати аплікатор «Пояс Універсальний М» в неврології, офтальмології, стоматології, оториноларингології, косметології, наркології (у комплексному лікуванні алкогольної, нікотинової та інших видів залежностей), а також для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.

У відповідь на вплив аплікатора в місці його застосування організм починає посилено виділяти свої «внутрішні ліки», що покращують кровопостачання, підсилюють обмінні та відновні процеси, знімають біль, зменшують набряки.


Протипоказання до застосування аплікаторів:

 гострі інфекційні захворювання;
 загострення хронічних захворювань із підвищенням температури тіла;
 стани декомпенсації при захворюваннях серцево-судинної системи, легенів, печінки, нирок;
 гострі тромбофлебіти;
 хвороби крові та кровотворних органів у стадії декомпенсації;
 гострі хірургічні стани;
 різке виснаження;
 порушення цілості шкірних покривів: рани, опіки, обмороження та ін.


Пристрої аплікаційні Ляпка в процесі використання стикаються зі шкірою, не ушкоджуючи її, та не мають контакту з кров'ю.

У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно зі Стандартами проведення дезінфекції виробів медичного призначення шляхом їх повного занурення у дезінфікуючий розчин.

Для проведення дезінфекції використовуються нехлорвмісні дезінфікуючі засоби для виробів з медичної гуми й некорозійностійких металів, дозволені для застосування в лікувальних установах України згідно з методичними вказівками щодо їх використання.

При індивідуальному використанні аплікатор Ляпка не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає обробку миючим розчином (шампунь, рідке мило), промивання проточною водою та просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фену). При правильному догляді термін служби аплікатора складає 5–7 років.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.