Масажер Фараон Л

Виробник: МПК Ляпко
Модель: pharl
Наявність: Нема в наявності

105
  • 105грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

Мінерали і кристали — прекрасні лікарі, віддані та сумлінні цілителі душ і тіл людських. Вони, «не замислюючись», віддають свою енергію, а натомість забирають наш фізичний біль і душевну тривогу. Кожному кристалу властиві власні вібрації, властиві лише йому аспекти свідомості, пам'ять і енергетика. Отже, використовуючи енергію мінералів, можна очищати, зцілювати та гармонізувати проблемні органи й системи. Ці унікальні властивості мінералів найбільш ефективні в масажерах пластмасових Ляпка «Фараон Л», що мають структуру тригранної піраміди та підсилюють її цілющі властивості, оскільки на одній з площин вставлені камені.

Масажер пластмасовий Ляпка «Фараон Л»
На відміну від існуючих масажерів, «Фараон Л» має виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин із різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального й сегментарного масажу, а також п'ять різновидів точкового масажу.
Почергове використання кожної зі сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування, а саме: можливість підбору властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.
«Фараон Л» здійснює позитивний вплив на енергетичний стан людини, сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан.
У процесі масажу й після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні та слабкі коливання тканин, змушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.
Масажери пластмасові Ляпка «Фараон Л» унікальні тим, що поєднують в собі позитивну загальнооздоровлюючу дію пірамідальної структури, багаторазово посилену впливом мінералів.
Така будова масажера дозволяє впливати і на фізичне тіло і, що важливо, на тонкі польові структури організму, в яких, по суті, і ховаються основні причини захворювань.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.