Масажер Фараон

Виробник: МПК Ляпко
Модель: phar
Наявність: Нема в наявності

64
  • 64грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

Масажер пластмасовий Ляпка «Фараон». Стародавні лікарі вважали, що масаж може підняти на ноги безнадійно хворого. В усі часи він підтримував у людях бадьорість духу та гнучкість тіла. У давнину масажери виготовлялися зі срібла, золота й цінних порід дерева. Такий подарунок служив знаком особливої прихильності та був доступний лише обраним.

      «Рух — це життя», — говорили завжди, і це так: здоров'я опорно-рухового апарату — основа загального здоров'я людини. Користь хорошого масажу полягає в тому, що він допомагає відновленню кровообігу й лімфотоку в шкірі та м'язах, а разом з тим і в кістковій системі. Також призводить до поліпшення процесу саморегуляції організму загалом. Масаж пробуджує ті сили, закладені природою, що допомогли вижити людству в суворі стародавні часи.

      У наш час важко уявити собі ідеальний здоровий спосіб життя. Людям доводиться в чомусь спеціалізуватися, що призводить до незатребуваності деяких систем організму, і вони перестають грати свою роль у життєзабезпеченні людини. А якщо немає участі якого-небудь вузла системи в загальному процесі, то будь-яка саморегулююча система рано чи пізно вийде з ладу.

     Відомо, що багато хвороб виникають у результаті порушення руху енергії по енергетичних каналах або меридіанах, — коли в одних місцях енергія знаходиться в надлишку, а в інших її бракує. У тих місцях, де скупчилася надлишкова енергія, відбувається перенапруження м'язів і порушуються функції інших систем організму, наслідком чого є здавлювання верхніх рецепторів нервових стовбурів. Це тягне за собою дегенерацію нервово-м'язової системи. Далі вищезгадана ділянка переходить у ділянку недостатності енергії. Ця ділянка не здатна ефективно виводити шкідливі речовини та шлаки з організму, що спричиняє створення умов для виникнення набряків, доброякісних пухлин, які нерідко переходять у злоякісні. Якщо надлишкова енергія накопичується в залозах внутрішньої секреції, в організмі порушується гормональний баланс.
 
       

 Відновити гармонію в системі покликаний масаж

        Суть методу полягає в тому, щоб енергію, яка застоялася, привести в рух, відновити зв'язок з іншими, нормально функціонуючими системами, відрегулювати енергетичний баланс і закріпити в головному нервовому центрі інформацію про те, що вони знову можуть гармонійно працювати в нормальному, тобто здоровому режимі.

       Усі ці проблеми вирішує швидко, надійно й ефективно ваш «домашній доктор» — масажер «Фараон»! У масажері «Фараон» закладена ідея тригранної піраміди, яка, являючись прообразом чотиригранної піраміди, успадкувала її цілющі властивості. Тригранна піраміда є символом гармонії, оскільки грані та сторони її розташовані під рівними кутами один до одного. Виготовлений з екологічно чистого зносостійкого полімеру, який при терті не електризується, масажер дозволяє підтримувати під час масажу сприятливу структуру поля, що особливо важливо при масажі голови.       Масажер «Фараон» — це експериментально підібрана геометрична фігура, пропорції якої практично відповідають принципу золотого перетину. За своєю будовою форма масажера нагадує молекулу газу метану, який є основою світобудови. Додаткові виступи на масажних поверхнях — горбики різних форм (у вигляді півсфер і конусів із заокругленою вершиною) — перетворюють кожну кулю на злагоджену піраміду. Завдяки цим виступам зростає ефективність якісних властивостей масажера. Виступи утворюють поєднання складних лінз, які, у свою чергу, фокусують світлоенергетичні пучки та спрямовують їх на масажовану поверхню. Вершину масажера вінчає «корона», що підкреслює неповторність масажера. Її форма в мініатюрі дублює тетраедр, одна з ніжок якого повернена таким чином, що всі виступи знаходяться в одному напрямі.

       На відміну від існуючих масажерів, «Фараон» має значно більш виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального та сегментарного масажу та п'ять різновидів точкового масажу. Почергове використання кожної зі сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування, а саме: можливість підбору його властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.

            «Фараон» здійснює позитивну дію на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу та після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні й слабкі коливання порушених тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.