Джгут турнікет для зупинки кровотечі Rtur Gen

Лідер продажів!
Виробник: ReMed
Модель: Rtur G
Наявність: В наявності
Артикул: Rtur G

400
  • 400грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

ReMed

ReMed

Виробниче підприємство ReMED ®  розробляє, виробляє і реалізує через власну мережу  ортопедичних салонів і спеціалізований інтернет-магазин RE - MED­­.UA бандажну і ортопедичну медичну продукцію широкого асортименту : від простих еластичних... Подробнее...

Джгут турнікет - це виріб медичного призначення для надання першої медичної допомоги в медичних установах, машинах швидкої допомоги, похідних умовах, під час воєнних дій та інших екстремальних ситуаціях.

Джгут кровоспинний турнікет Rtur G у розгорнутому вигляді має розміри: 120см х 4см, та складається з елементів: липучкафіксатор - ширина 4см, довжина 20см; стоп-фіксатор (важіль) пластиковий - діаметр 1см, довжина 15см; планка для фіксації важеля пластикова - ширина 6см, довжина 9 см; пряжка прямокутна ширина 3см, довжина 5см.


Показання щодо використання:

Для тимчасового екстреного кровоспиння при накладанні на руку або ногу пораненої людини.

Накладається у випадках, коли зупинити кровотечу іншими засобами неможливо.

Склад: поліефір - 50%, нейлон – 50%, фурнітура пластикова.

Інструкція з медичного використання (повний текст) - див.за цим посиланням на офіційному сайті виробника.

Рекомендації з використання: Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з даною інструкцією! Джгут може бути накладений самостійно навіть однією рукою. Максимальній час накладання – не більше 2х годин

Догляд за виробом: Прати м’якими миючими засобами при температурі не вище +35ºС. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити вдалині від джерел тепла. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати відбілюючі миючі засоби, що містять хлор). Не піддавати сухий хімічній чистці.

ДЖГУТ КРОВОСПИННИЙ ТУРНІКЕТ RTUR GEN (RTUR G)  ВИРОБНИЦТВА ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕМЕД», м.ДНІПРО, УКРАЇНА ПРОЙШОВ ВСІ НЕОБХІДНІ МЕДИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ НАДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ В НЕЗАЛЕЖНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИПРОБУВАННЬ СКЛАДЕНІ ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ ТА НАДАНІ СЕРТИФІКАТИ:

  • МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «GARVIS», м.Дніпро;
  • ДНІПРОВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА, м.Дніпро;
  • ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ, м.Полтава;
  • ДОСЛІДНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ, м.Київ;
  • ОРГАН З СЕРТИФІКАЦІЇ «СЕРТ-АСУ», м.Харків.
Презентація з медичного використання, випробувань та виробництва джгута - див.за цим посиланням на офіційному сайті виробника.


Результати медичних досліджень та випробувань продукції REMED для надання експертної оцінки відповідності в незалежних медичних закладах України можна переглянути на офіційному сайті виробника у розділі "ВІДГУКИ ТА ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ" за цим посиланням.

ВІДЕО МЕДИЧНОГО ВИПРОБУВАННЯ ДЖГУТА КРОВОСПИННОГО "ТУРНІКЕТ RTUR GEN (RTUR G)" ВИРОБНИЦТВА ПП «РЕМЕД», м.ДНІПРО, УКРАЇНА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ НА YouTube.Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.