Шанс 6,2

Виробник: МПК Ляпко
Модель: sha6,2
Наявність: Нема в наявності

366
  • 366грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

Пристрій аплікаційний Ляпко плоске «Шанс» крок голки - 6,2мм, розмір - 118х235 мм, кількість голок - 750. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Кольори: синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний.

Може використовуватися самостійно або з іншими ПАЛ на будь-які зони. Призначений для застосування людям більш плотним телосложенням, з вираженим шаром підкожно-жирової клітковини, а також з пониженою шкірою.

Високий лікувально-оздоровчий ефект обумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними та іммунологічними властивостями аптекарів Ляпко. В результаті їх використання нормалізується діяльність опорно-двигунного апарату, нервової, сердечно-сосудистой, лімфатичної, пищевательной та ін. системний організм.

Аппликатор Ляпко при полном відсутності побочних ефектів встановлює захисні сини, які організують «просунути» і включити в активну боротьбу з недугом.

Устройства аппликационные Ляпко в процесі використання соприкасаются з кожею, не пошкоджують її, і не мають контакту. У лікарняних установах після сеансу вони повинні піддаватися дезинфекції відповідно до Стандарту проведення дезинфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повної завантаження в дезинфікуючий розчин. Для дезинфекції використовуються нехлорсодержащие дезінфікуючі засоби для виробів з медичної резини і некоррозированних металів, що дозволяють застосовувати в лікувальних установах відповідно до методичних даних.

При індивідуальному використанні апплікатор Ляпко не потребує в дезинфекції. Гигиенический уход за ним передбачає: обробку мовного розчину (шампунь, жидкое мило), пропускання проточної води і просочення потоку повітря (з допомогою фена). При правильному уходе, термін служби апплікатора становить 5 - 7 років.

Приміщення плоских аплікаторів - ефективний і комфортний спосіб устранити біль, відмовитися від усталення, а утром зарядитись життєвою енергією на цілий день.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.