Реклінатор еластичний м'якої фіксації R2101

Виробник: ReMed
Модель: 2101
Наявність: Є в наявності
Артикул: R2101

411
  • 411грн.


Доступні варіанти


Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

ReMed

ReMed

Виробниче підприємство ReMED ®  розробляє, виробляє і реалізує через власну мережу  ортопедичних салонів і спеціалізований інтернет-магазин RE - MED­­.UA бандажну і ортопедичну медичну продукцію широкого асортименту : від простих еластичних... Подробнее...

Призначення:

• Профілактика і лікування порушень постави (сутулість) і скривлень грудного відділу хребта (кіфозі, сколіозі І ступеня) 

• Реабілітація на пізніх строках після травм грудного відділу хребта

• На початкових стадіях остеохондрозу грудного відділу хребта, юнацьких остеохондропатіях хребта (хвороба шойєрмана-мау) з больовим синдромом, дегенеративних захворюваннях грудного відділу хребта, спондилопатіях. 

• Закріплення ефектів, досягнутих після процедур масажу та/або мануальної терапії 


Характеристики:

• Коректор м'яко фіксує плечові суглоби в положенні відведення назад (реклинацию), частково або повністю знімає напругу м'язів ключичной області, компенсує недостатність зв'язкового апарату верхнегрудного відділу хребта, зменшує обсяг руху лопаток

• Легко адаптується під індивідуальний розмір користувача

• Простота конструкції і способу надягання вироби поєднується з високою терапевтичною ефективністю

• Виріб майже непомітно під верхнім одягом


Застосування:

• Ортопедія

• Профілактика


Схема виміру:

ТАБЛИЦА РАЗМЕРОВ

Таблиця розмірів:


Склад:

Поліефір - 40%, латекс - 40%, пінополіуретан - 5%, нейлон - 15%


Схема надягання:

ТАБЛИЦА РАЗМЕРОВ

Рекомендації по використанню: Необхідний розмір виробу обирається за обхватом грудей на рiвнi лопаток згідно з таблицею. Коректор рекомендується надягати безпосередньо на нижню білизну з бавовни. Коректор постави еластичний i дуже ефективний для формування стереотипу правильної постави. "Дисциплiнуюча" дiя реклiнатора допоможе зберегти здоровий хребет дiтям i пiдлiткам, полiпшити стан хребта дорослим. Еластичний коректор можна застосовувати як самостiйно, так i за рекомендацiєю лiкаря. Не рекомендується перевищувати загальний час носiння протягом дня (8 годин). При полiпшеннi постави рекомендовано збiльшувати натяг плечових стрiчок для подальшої фiксацiї плечового пояса i грудного вiддiлу хребта. Iндивiдуальний режим i термiни носiння бандажа визначає лiкар.
Протипоказання: Запальні захворювання шкіри в області застосування виробу, індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовлений виріб. Не рекомендується використання виробу протягом 30 хвилин після застосування місцевих розігріваючих мазей. 
Запобіжні заходи: Використовувати виріб винятково за призначенням. Визначення індивідуального режиму та часу носіння повинне здійснюватися Вашим лікарем. 
Догляд за виробом: Прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35ºС. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити вдалині від джерел тепла. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати відбілюючі миючі засоби, що містять хлор). Не піддавати сухий хімічній чистці. 
Умови зберігання: Зберігати у сухому місці при температурі від +5ºС до +40ºС, берегти від прямих сонячних променів.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.