Підтримка і фіксація променезап'ясткового суглоба і великого пальця руки


Підтримка і фіксація променезап'ясткового суглоба і великого пальця руки

Бандаж для променево-зап'ясткового суглоба від компанії ReMED.

Променево-зап'ястковий суглоб дозволяє розгинати і згинати кисті рук, здійснювати ними інші рухи. Він дуже крихкий і схильний до частих травм, які завдають людині дискомфорту і сильного болю, що обмежують рухливість рук. Запобігти травмі або прискорити відновлення після її отримання допоможе бандаж променезап'ястковий.

Придбати якісні та доступні за ціною променево-зап'ясткові ортези від однойменного українського виробника можна в інтернет-магазині Remed. Ознайомтеся з нашою пропозицією та переконайтесь: вона вигідна!


Показання до призначення бандажів для променево-зап'ясткового суглоба.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб використовується для:

 • Профілактики забитих місць, вивихів, переломів, розтягувань зв'язок, які часто стають наслідком інтенсивних занять силовими видами спорту та фізичних навантажень.
 • Запобігання розвитку та загострень артрозів та артритів.
 • Зменшення болю у зап'ясті.
 • Прискорення загоєння розтягування зв'язок.
 • Терапії синдрому зап'ясткового каналу.


Види бандажів для променево-зап'ясткового суглоба на сайті Ремед

На нашому сайті можна вибрати ортез на променево-зап'ястковий суглоб з різним ступенем жорсткості та силою фіксації:

 • Полегшений. Забезпечує м'яку компресію хворого суглоба, знижує ризик спортивного та побутового травматизму. Підходить для реабілітації після зняття гіпсу.
 • Еластичний. М'яко фіксує пошкоджений суглоб та забезпечує помірну компресію. Застосовується для профілактики вивихів та розтягувань. Виготовляється з нейлону та спандексу або в'язаного полотна, комфортного у використанні.
 • З ребром жорсткості та фіксацією пальця. Такий ортопедичний виріб фіксує перший п'ястно-зап'ястковий або п'ястно-фаланговий суглоб і запобігає його повторному травмуванню. Виріб фіксує великий палець у положенні відведення металевою шиною, яка анатомічно змодельована.
 • Фіксуючий. Призначається лікарем для іммобілізації та зниження больового синдрому після операцій та пошкоджень суглоба, розтягнення зв'язок, тріщинах та переломах кісток нижньої третини передпліччя. Ортез носять при артриті, тендовагініті, міозіті, ревматичних ураженнях, парезах м'язів кисті. Також його використовують у терапії травматичної нейропатії периферичних нервів та паралічів.

В асортименті представлені ефективнішини для променево-зап'ясткового суглоба з фіксацією пальця та без неї, призначені обмежити рухливість та зменшити больовий синдром, прискорити загоєння травм. Застосування ортезів цього типу дозволяє:

 • Зберегти можливість кистьового хвату на стадії раннього функціонального лікування.
 • Поліпшити кровообіг та зменшити набряклість.
 • Запобігти згинальнім контрактурам після травм і операцій на кисті.

Як вибрати та носити бандаж для променево-зап'ясткового суглоба?

Не займайтеся підбором ортезу самостійно: його носіння призначає лікар-травматолог!

Правильний розмір виробу легко визначити. Виміряйте обхват зап'ястя та порівняйте його з даними таблиці.

Одягати виріб радимо наступним чином:

 • Розстебніть фіксатори.
 • Надягніть манжет на променево-зап'ястковий суглоб, розташувавши металеву шину на долонній поверхні кисті.
 • Застебніть ремені.
 • Закріпіть ортез спеціальним фіксатором в області променево-зап'ясткового суглоба, перекриваючи проекцію щілини.

До носіння виробу існує кілька протипоказань: екземи та шкірні запалення в області променево-зап'ясткового суглоба, алергічна реакція на матеріал, з якого виготовлено виріб. Не надягайте ортез відразу після нанесення місцевих мазей, що зігрівають.


Щоб купити ортез на променево-зап'ястковий суглоб, скористайтесь кошиком або зв'яжіться з менеджерами магазину за вказаними контактними телефонами. Потребуєте нашої консультації? Дзвоніть, докладно відповімо на запитання щодо ортопедичної продукції! Доставка замовлень діє у всі міста України: Дніпро, Запоріжжя, Київ, Львів, Одесу, Харків.

Запрошуємо зробити покупку!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)