Бандажі для підтримки плеча, ліктя, руки


Бандажі для підтримки плеча, ліктя, руки

Бандаж для ліктьового суглоба від компанії ReMED.

Різні травми та захворювання ліктьового суглоба – поширене явище, що доставляє людині сильний біль та незручності: рухати рукою стає важко. Прискорити відновлення після захворювання ліктьового суглоба, перелому або забиття допоможе ліктьовий бандаж – спеціальний пристрій, призначений для фіксації пошкодженої кінцівки. Вибрати відповідну модель ліктьового бандажу за доступною ціною можна в інтернет-магазині Remed.


Види бандажів для ліктьового суглоба у нашому каталозі

Локтьові бандажі призначаються при переломах, забитих місцях, розтягуванні зв'язок, артритах, артрозах, епікондилітах, бурситах.

На сайті інтернет-магазину Ремед представлені якісні медичні вироби від однойменного українського виробника:

  • Бандажі еластичні (динамічні). Спеціальна технологія в'язання запобігає впливу надлишкового тиску на шкіру в області ліктьового згину. Компресійна тканина та силіконові вставки масажують ділянку суглоба, чим зменшується біль та скорочують період реабілітації.


Застосовуються такі бандажі при: ушкодженнях або травмах ліктьового суглоба; набряки ліктьового суглоба на тлі артриту або артрозу; реабілітація у післяопераційному періоді.

  • Розємні бандажі з додатковою фіксацією. Такі бандажі допомагають забезпечити захист та підтримку хворобливим, ослабленим чи пошкодженим ліктьовим суглобам. Збільшена довжина забезпечує додатковий захист та стабільність. Регульовані паски для зручної фіксації. Завдяки особливостям дизайну бандаж легко одягається.
  • Відвідна (подушка). Фіксує хворий суглоб у положенні внутрішньої ротації. Призначається при травмах сухожильно-кісткового апарату та синдромі надкісткового м'яза.
  • Підтримуючий (косинка).Застосовується при розтягуванні зв'язок та переломах, підтримуючи руку у правильному положенні. Виріб оснащений м'яким валиком, що зменшує тиск на шию.
  • Фіксуюча пов'язка ДЕЗО. Призначається при артритах суглобів верхньої кінцівки, періартриті, паралічі, невритах. Є муфтою для передпліччя з двома ременями фіксації. Ефективно розвантажує суглоби.

Рекомендації щодо вибору бандажа для ліктьового суглоба?

Перед тим, як купувати бандаж на ліктьовий суглоб, проконсультуйтеся з лікарем і неухильно дотримуйтесь його рекомендацій.

Звертайте увагу на:

  • Матеріал, з якого виготовлено виріб та індивідуальну непереносимість складових.
  • Ступінь фіксації (м'яку, середню, жорстку) залежно від характеру травми чи захворювання.
  • Розмір виробу. Щоб не помилитися з розміром, потрібно виміряти коло ліктьового суглоба і порівняти отримані дані з розмірною таблицею.

Для носіння ліктьового бандажа є кілька незначних протипоказань, наприклад – запальні захворювання шкіри області ліктя. Також не радимо надягати бандаж відразу після застосування мазей, що зігрівають. Індивідуальний режим та термін носіння бандажа визначає лікар.

Доглядати виріб нескладно. Стирайте його м'якими миючими засобами у воді кімнатної температури. Не можна викручувати та віджимати бандаж, застосовувати агресивні відбілювачі, сушити поблизу опалювальних приладів.


Як замовити ліктьовий ортез?

Щоб купити бандаж на лікоть, скористайтесь кошиком або зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину за вказаними на сайті контактними телефонами. Виникли питання? Телефонуйте, обов'язково проконсультуємо та детально розповімо про представлені в каталозі медичні вироби.

Після погодження деталей оплати та доставки, оперативно відправимо вашу покупку до будь-якого міста України: Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя.

Вибирайте та замовляйте товари для відновлення здоров'я.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)