Бандажі для верхніх кінцівок


Бандажі для верхніх кінцівок

Бандажі для рук: реабілітаційні товари від Ремед

Бандажі для рук полегшують реабілітацію після травми суглобів та кісток. В інтернет-магазині Remed представлений каталог товарів для підтримки та іммобілізації травмованої кінцівки внаслідок порушення рухової активності.Застосування фіксатора для руки

Бандаж для руки необхідний обмеження рухливості хворий кінцівки. Він попереджає зайві активні рухи, обмежує рухливість м'язів та сухожилля. Таке застосування бандажа для рук необхідне при переломі, розтягуваннях, вивихах у плечовому, променево-зап'ястковому та ліктьовому суглобах, розривах сухожиль і м'язів, а також при заняттях активними видами спорту.

Підприємство Ремед виробляє різні види бандажів залежно від типу та складності травми чи захворювання:


Чому саме ми?

Наші вироби складаються з різних фіксуючих пристроїв, що відрізняються за рівнем жорсткості фіксації:

  • Жорсткі фіксатори (для стабілізації та іммобілізації суглоба)
  • Еластичні бандажі (виконують підтримуючу функцію, перешкоджають розтягуванню зв'язок, зменшують набряк тканин).

Завдяки надійній фіксації реабілітація після травми відбувається без ускладнень.

Крім того, моделі наших бандажів для рук універсальні – виріб можна однаково застосовувати як для лівої, так і для правої руки.

Під час силових тренувань наші суглоби як ніколи потребують додаткового та якісного захисту. Бандажі для рук Ремед широко популярні серед спортсменів.

Для спорту ми виробляємо спеціальні бандажі для зап'ястя, променево-зап'ясткового суглоба, ліктя, м'язів передпліччя та плеча. Наша продукція знижує рівень больових відчуттів при поворотах, підняттях великої ваги та помірно фіксує суглоб. Придбати якісний товар для спорту недорого ви можете у нашому онлайн – магазині та ортосалонах.


Купити бандаж на руку в Україні.

Купити бандаж на руку ви можете купити в наших ортопедичних салонах у Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові та Запоріжжі, а також замовити онлайн у нашому інтернет – магазині RE-MED.UA, попередньо проконсультувавшись з лікарем та нашими менеджерами. Ми дбаємо про ваше здоров'я, тому допоможемо зробити правильний вибір і недорого.

Не менш важливим є підбір правильного розміру бандажу, від якого найбільше залежить очікуваний лікувальний ефект, у чому також допоможуть розібратися наші фахівці!

Вартість нашого товару вас приємно здивує, але варто звернути увагу на те, що вибирати потрібно не за ціною, а за рекомендацією лікаря – ортопеда чи хірурга та в тих випадках, де застосування бандажу буде ефективним!

Оформляйте замовлення онлайн та за телефоном, який бачите на сайті.

Будьте здорові!Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)