Реклінатори


Реклінатори

Реклінатор від компанії ReMED

Реклінатор – обраний ортопедичний пристрій для дітей та дорослих, покликаний сформувати гарну поставу та боротися з низкою вроджених та набутих захворювань спинного відділу хребта. Правильно підібраний коректор постави допомагає розвантажити спинні м'язи при сидячому способі життя, підтримати хребці у правильному положенні, зменшити больовий синдром та дискомфорт при сколіозі.

Купити реклінатор постави за доступною ціною від надійного виробника можна у фірмовому інтернет-магазині Ремед. У нашому каталозі – дитячі та дорослі коректори постави різного ступеня фіксації. Вивчіть нашу пропозицію та переконайтеся в тому, що вона вигідна!


Види реклінаторів та показання до їх носіння

Реклінатор постави – ортопедичний виріб, що забезпечує відведення плечового пояса назад. Таким чином, відновлюється баланс, а верхня частина хребетного стовпа коригується.

Виготовляються виріб різної складності. Найпростіша є дві лямки, що одягаються на плечі, які перехрещуються на грудях і щільно фіксуються на лопатках, не дозволяючи сутулитися. Існують і більш просунуті моделі, що стимулюють спинні м'язи.

Ортопедичними реклінаторами відновлюються багато видимих ​​дефектів постави, такі як горбата спина, неправильне положення лопаток, різний за висотою рівень плечей. Бандаж виробляє звичку рівно тримати плечі. Запобігає появі сутулості. Крім постави, є інші причини деформації хребетного стовпа, які вимагають корекції – травми, захворювання:

 • грижі, протрузії,
 • остеохондроз,
 • спондильоз,
 • остеоартроз хребців,
 • забої, переломи,
 • остеохондропатії.

Дитячий ортопедичний реклінатор має попит на формування правильної постави, профілактики сутулості, сколіозу та інших хвороб у дітей.

Реклінатори бувають лікувальними та профілактичними, покликаними запобігти проблемам з хребетним стовпом. За рівнем жорсткості фіксації виділяють:

 • Реклінатор жорсткої фіксації,що представляє собою корсет. Обмежує рух грудного та поперекового відділу хребта, утримує м'язи передньої черевної стінки. Найчастіше використовується при грижах, зміщенні хребетних дисків, кіфозе, болях, що іррадіюють і т. д.
 • Реклінатор м'якої фіксації. Еластична конструкція, покликана запобігти або зменшити прояви сколіозу, юнацьку остеохондропатію хребта, закріпити позитивний ефект від масажу та мануальної терапії.

Купити ортопедичний реклінатор слід тільки після консультації та призначення фахівця. Лікарі приписують його носіння за:

 • Сколіоз, кіфоз, лордоз.
 • Травми спини.
 • Неправильною поставою у дітей та підлітків.
 • Необхідно знизити навантаження на верхню частину хребта.

На реклінатор ціна в інтернет-магазині Ремед доступна для кожного українця. Дізнатися докладнішу інформацію про кожен вид коректорів постави та інші ортопедичні товари, ознайомитися з розмірною сіткою, фотографіями виробу та відгуками покупців можна на його персональній сторінці.

Як вибрати та замовити реклінатор

Бандаж для корекції постави підбере лікар-ортопед залежно від характеру проблеми. Вибираючи реклінатор необхідно враховувати обхват грудей лише на рівні лопаток. До його носіння існують деякі протипоказання:

 • У коректорі постави не можна спати.
 • Не можна надягати реклінатор протягом години після застосування мазей, що зігрівають, і при шкірних захворюваннях в області, де застосовується виріб.

Щоб купити реклінатор – скористайтесь кошиком або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Можлива доставка у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України.


Реклінатор – перевірений засіб збереження гарної постави та здорової спини!


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Корсет (реклінатор) жорсткої фіксації R2301
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)