Коректори постави


Коректори постави

Коректори постави від компанії ReMED

Порушення постави – серйозна проблема для людини у будь-якому віці.

Коректори постави незамінні для людей із сутулістю чи викривленнями хребта. Вироби не лише допомагають вирівняти хребетний стовп та плечі, а й виробляють звичку ходити з рівною спиною постійно. Також їх використовують як профілактику захворювань опорно-рухового апарату та для зняття больового симптому, який з'являється внаслідок постійного навантаження та напруги спини.

Щоб уникнути цієї проблеми або запобігти її на ранніх етапах – радимо купити якісний коректор постави.

Ця ортопедична конструкція призначається лікарем і допомагає тримати спину рівно і зменшити больовий синдром. Вибрати якісні коректори постави та реклінатори від перевіреного українського виробника можна в інтернет-магазині Ремед! Вивчіть нашу пропозицію та переконайтесь: наші ціни демократичні та доступні будь-якому українцю!


Види коректорів постави та показання до їх носіння

Усі коректори постави мають приблизно однакову конструкцію. Це жорстка або напівжорстка основа вздовж хребетного стовпа, яка щільно прилягає до спини і відповідає вигинам хребта, і еластичні петлі, що охоплюють плечі.

Залежно від того, на якому рівні у людини порушена постава, використовуються реклінатори грудного відділу та коректори грудного попереку.

Коректори постави можуть мати різний рівень жорсткості, і залежно від цього вони поділяються на профілактичні та лікувальні. Профілактичні м'якіші, їх особливо часто застосовують у дітей. Лікувальні більш жорсткі, їх нерідко рекомендують при сутулості і сколіозі, що вже виникли і закріпилися, а також лікарями призначаються при травмах хребта.

Коректор постави призначається лікарем через сколіоз або ряд інших вроджених або набутих захворювань хребетного стовпа: кіфоза, гіперлордоза, остеохондрозу, вираженої сутулості, s-подібної деформації хребта.


У нашому каталозі представлені ефективні та недорогікоректори середнього ступеня жорсткості, що оснащені додатковими ребрами, які:

  • Формують гарну та правильну поставу.
  • Дозволяють уникнути багатьох хронічних захворювань, зокрема – порушень діяльності травної, дихальної, серцево-судинної систем.
  • Допомагають прискорити загоєння після переломів ключиці у період, коли утворюється кісткова мозоль, фіксуючи кістки у правильному положенні.

Також у нас можна купити  коректор постави дитячий еластичнийЙого головна функція – допомогти дитині чи підлітку тримати спину рівно і не сутулитися, попередити сколіоз.

Детальну інформацію про кожну ортопедичну конструкцію (показання до застосування, фотографії, розмірну сітку, відгуки покупців, які її вже придбали) можна переглянути на персональній сторінці товарного найменування.


Як правильно підібрати та носити коректор постави?

Запам'ятайте: коректор постави призначається та підбирається лікарем-ортопедом! Вибір цього ортопедичного пристосування без фахівця може суттєво погіршити ваш стан та негативно вплинути на хребетний стовп та м'які тканини спини.

При підборі корсета або реклінатора керуються такими параметрами:

  • Відповідності виробу антропометричним даним та віком хворого.
  • Характер захворювання (травма, сколіоз, кіфоз і т. д.)
  • Гіпоалергенність матеріалів, з яких виготовлено виріб та їх безпеки для здоров'я людини.

Рекомендації щодо носіння коректора постави дає ортопед. Як правило, при незначних проблемах, наприклад, легкій сутулості або сколіозі, достатньо надягати його на 4-3 години, періодично знімаючи на кілька хвилин.

При серйозніших захворюваннях і травмах хребетного стовпа час носіння збільшується. Але все ж таки реклінатори та інші ортопедичні пристосування не можна носити не знімаючи. Інакше м'язи не просто не навчаться працювати самостійно, а атрофуються. Нагадуємо, що одягати корсет корсет на голе тіло не можна. Необхідно носити його разом із бавовняною білизною.


Щоб оформити замовлення, скористайтесь кошиком, спеціальною формою або зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті. Потребуєте консультації? Менеджери інтернет-магазину Ремед докладно дадуть відповіді на питання, що виникли, і розкажуть про технічні характеристики кожного товарного найменування, представленого в каталозі.

Після обговорення нюансів оплати та доставки, ми оперативно доставимо ваше замовлення у Львів, Одесу, Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків чи будь-яке інше українське місто.


Правильний та якісний коректор постави – запорука здоров'я хребетного стовпа та повноцінного життя, без постійного болю у спині!Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Коректор постави середньої фіксації R2202
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)