Бандажі для спини


Бандажі для спини

Бандажі для спини

На людський хребет припадає багато навантажень, які відбиваються на його здоров'я. Щоб уникнути травм та болю, викликаних тяжкою фізичною роботою, необхідно купити бандаж для спини. Це відмінний спосіб підтримки рівної постави, суглобів, м'язів спини та поперекового відділу.

Як підібрати бандаж для спини? 

У салоні або інтернет-магазині Ремед можна купити бандажі різних розмірів. Щоб вивчити асортимент, переходьте до нашого онлайн-каталогу на сайті.

Всі бандажі, що фіксують і коригують, призначені для фіксації поперекового відділу. Вони підтримують хребет та запобігають його деформації.

Медичний бандаж для хребта рекомендується носити людям, професії яких пов'язані з підняттям ваги. Допоможе він і тим, хто довго сидить в одній позі. Корсет не тільки полегшує навантаження на спину, а й сприяє лікуванню порушень постави, захищає від розвитку хвороб та зменшує біль при радикуліті, остеохондрозі, інших запальних захворюваннях.

Реклінатори також рекомендується застосовувати з метою профілактики захворювань, зменшення болю, викликаного кіфозом та сколіозом, ортопедії, іммобілізації переламаної ключиці для фіксації у правильному положенні, реабілітації після операцій на поперековому відділі.

При підборі бандажа необхідна консультація лікаря, який визначить ступінь жорсткості, розмір та параметри виробу. Правильно підібраний корсет повинен відповідати охопленню грудної клітки, мати необхідний ступінь фіксації та кількість додаткових металевих ребер, а найголовніше – у ньому має бути комфортно. На нашому сайті є необхідна інформація про те, як правильно одягати та носити бандаж для спини з таблицями розмірів та інструкцією із застосування.

Як підібрати необхідну жорсткість бандажа?

 У профілактичних виробів виділяють такі ступеня жорсткості:

 • М'які (еластичні). Призначені для обмеження руху та утримання тепла у болючій ділянці.
 • Напівжорсткі. Найбільш затребуваний вид бандажу. Обмежують рух, масажно впливають на епіцентр болю. Застосовується у профілактиці захворювань, пов'язаних з неправильною поставою, зняттям спазмів, болю та запалення в попереку. Такі бандажі використовують спортсмени при піднятті тяжкості та інших фізичних навантаженнях. Напівжорсткі бандажі обов'язкові при лікуванні хребетних гриж та протрузій. Якщо одна з проблем зачепила і вас, вибирайте бандаж у нашому магазині.
 • Жорсткі. Їх застосовують для сильного обмеження руху спини після операцій, лікування переломів хребта, інвалідності.


Протипоказання застосування коректора для спини

Існують також протипоказання до носіння бандажів.

До них відносяться:

 • Запальні та специфічні захворювання шкіри;
 • Алергічна реакція на матеріал корсету;
 • Не рекомендується одягати реклінатор протягом 30 хвилин після нанесення мазей, що зігрівають або знеболюють.


Купити бандаж для спини в Україні.

У наших магазинах ви можете купити або замовити бандажі для спини Remed недорого. Наші коректори та корсети різних ступенів жорсткості виготовлені найкращими виробниками України.

Кожному нашому покупцю гарантовано:

 • Сервіс. Якщо вам важко вибрати правильно, спеціалісти магазину допоможуть знайти бандаж та інші медичні вироби для вирішення проблеми зі здоров'ям.
 • Висока якість та зручність. Повітропроникний легкий матеріал бандажа забезпечує вільне дихання шкіри, а пластикові ребра жорсткості забезпечує додаткову м'яку підтримку живота. Він добре моделює контури тіла та непомітний під одягом.
 • Доступна ціна товару. Просто порівняйте наш каталог та інші пропозиції, щоб переконатися.
 • Ми даємо гарантію на весь асортимент товару терміном від 10 до 20 місяців;
 • Перед покупкою в салоні виріб можна поміряти.

Бандаж або корсет ви можете купити у спеціалізованих салонах REMED у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Одесі та Харкові, а також в онлайн-магазині з доставкою по всій Україні.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Коректор постави середньої фіксації R2202
Лідер продажів!
Корсет (реклінатор) жорсткої фіксації R2301
Лідер продажів!
Корсет лікувально-профілактичний з 4 ребрами жорсткості R3302
Лідер продажів!
Пояс підтримуючий з ребрами жорсткості R3205
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)