Бандажі для шиї


Бандажі для шиї

Якісні бандажі для шиї від компанії ReMED

Травми шиї - дуже поширене явище, що завдає хворобливих відчуттів і безліч незручностей. Полегшити біль, зменшити дискомфорт під час руху та прискорити процес відновлення допоможе бандаж шийного відділу. Цей ортопедичний пристрій призначається лікарем не тільки після травм або хвороби, але і для профілактики остеохондрозу та інших захворювань, що виникають при малорухливому способі життя та сидячій роботі.

Важливо, щоб фіксатор для шиї був якісним та правильно підібраним. Купити бандаж для шиї від надійного українського виробника – компанії Remed можна в однойменному інтернет-магазині. Вивчіть нашу пропозицію і переконайтеся: вона вигідна!


Якими бувають бандажі для шиї та показання до їх носіння

Шийні коміри виробляються з м'яких матеріалів. Залежно від ступеня жорсткості виділяються такі бандажі:

 • жорсткі (з твердою вставкою);
 • напівжорсткі;
 • м'які.

Зверніть увагу, що бандаж для шиї підбирається залежно від характеру захворювання/травми лікарем! Вибираючи бандаж без консультації фахівця, ви ризикуєте своїм здоров'ям та можете спровокувати погіршення його стану! Найчастіше бандаж для шиї призначають при:

 • Легких та середніх травм м'язів та м'яких тканин шиї;
 • Грижі шийного відділу хребта;
 • Остеохондрозі шийного відділу хребта;
 • Відновлення після пошкоджень;
 • Реабілітації після нещодавно перенесених операцій та тяжких хвороб.

У нашому каталозі представлені м'які бандажі –  коміри Шансу для дітей та дорослих ефективні та доступні за ціною. Деякі моделі можна регулювати. При носінні така ортопедична конструкція не завдає дискомфорту та м'яко підтримує травмовані хребці або м'які тканини.

Детальну інформацію про кожен вид шини Шанца читайте на персональній сторінці товару. Там ви можете ознайомитись з додатковими фотографіями, інструкціями та технічними характеристиками, відгуками інших покупців.


Правила вибору та носіння бандажу для шиї

Шийний бандаж слід вибирати, вимірявши обхват та висоту шиї. Замовляйте ортопедичну конструкцію, знаючи свої антропометричні параметри. Зверніть увагу, що підборіддя повинне щільно прилягати до краю виробу, але не здавлювати шкіру і не впливати на дихання, не бовтатися і вільно не висіти.

Щоб надіти шийний фіксатор правильно, слід:

 • Встановити виріб на передній області шиї, розташувавши його під підборіддям.
 • Обхопити шию бандажом, щільно зафіксувати застібкою-липучкою.
 • Налаштуйте довжину фіксатора за обсягом шиї.

Увага! Не носите виріб довше, ніж 4-8 годин на день. Обов'язково робіть перерви!

Шийний комір Шанца купити в Україні просто: достатньо скористатися кошиком або зв'язатися з нашими менеджерами через спеціальну форму або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Після уточнення нюансів доставки, оперативно відправимо ваше замовлення в Одесу, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Київ, Харків та будь-яке інше українське місто.

Якісний фіксатор для шиї – перевірений спосіб забути про біль та прискорити повне відновлення!
Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)