Бандажі при грижах


Бандажі при грижах

Бандажі при грижі від компанії ReMED.

Грижа - патологічне випинання органу за межі займаної ним порожнини, що зустрічається у дітей та дорослих. Існує кілька видів патології, що мають свої особливості та способи лікування. Ефективний медичний виріб, що запобігає розвитку захворювання, що прискорює післяопераційне відновлення – бандаж грижовий.

Його носіння призначається лікарем залежно від локалізації недуги. Придбати якісний та недорогий бандаж при грижі від українського виробника можна в інтернет-магазині Ремед.

Ознайомтеся з нашою пропозицією та переконайтеся, що вона дійсно вигідна!


Види бандажів грижових

В ассортименте магазина Remed бандаж для грыжи, локализируемой в области паха, пупка. Они имеют существенные отличия друг от друга.


Бандажі пахові

Пахвинна грижа найчастіше зустрічається у хлопчиків і чоловіків і викликає печіння всередині живота, утруднене сечовипускання, біль у паху. Вона виникає через спадкову схильність, надмірні навантаження і підйоми великих тяжкостей, ожиріння, перенесені травми пахової зони.


Пахвинні бандажі бувають жіночими, чоловічими, універсальними, односторонніми або двосторонніми. Рекомендуємо модель R5205 ReMed, яка підходить хворим обох статей і регулюючу компресійну дію за допомогою ременів. Вона укомплектована двома пелотами (знімними спеціальними вставками) ліво- та правосторонньої форм.Бандажі пупкові

Призначаються при випинанні в ділянці пупка, що посилює при кашлі або напрузі. Така патологія нерідко розвивається у немовлят, вагітних жінок, людей, які регулярно відчувають великі фізичні навантаження.

Бандаж при пупковій грижі призначається при:

  • наявності патології у неускладненій формі;
  • випинання у дітей;
  • післяопераційної реабілітації для виключення рецидиву.

Носіння виробу – дієва профілактика виникнення пупкової грижі. Рекомендуємо замовити модель R5202 від виробника ReMed. Даний бандаж забезпечує локальну компресію на ділянку грижового випадання та оснащений додатковими ребрами жорсткості, що запобігають скручуванню.


Переваги бандажів від компанії Remed:

  • Надійно підтримують хворий орган у анатомічно правильному положенні.
  • Виготовлені з гіпоалергенного матеріалу.
  • Не викликають подразнення шкіри у людей, схильних до алергічних реакцій.
  • Легкі в експлуатації та догляді.
  • Ціна доступна кожному українцю.


Рекомендації щодо вибору та носіння грижових бандажів

Необхідний розмір виробу підбирається по обхвату талії згідно з таблицею. Рекомендуємо надягати бандаж виключно поверх спідньої білизни на вправлену грижу. Індивідуальний режим носіння виробу визначається лікарем! Самолікування заборонено!

Не можна надягати бандажі на запалені ділянки шкіри, відразу після застосування місцевих мазей, що зігрівають. Доглядати виріб легко – достатньо прати його м'якими миючими засобами без агресивних компонентів, не викручуючи. Не радимо сушити поблизу джерел тепла і прасувати.


Щоб купити пояс для грижі, скористайтесь кошиком або зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину за вказаними на сайті контактними телефонами. Виникли питання? Телефонуйте, проконсультуємо!

Ми надсилаємо замовлення клієнтам через відділення компанії Нова пошта. Оперативно доставляємо ваші покупки у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу та інші українські міста.

Прискоріть загоєння грижі - купуйте якісні бандажі!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)