Ортопедична і бандажна продукція


Ортопедична і бандажна продукція

Ортопедична та бандажна продукція компанії ReMED

Це полегшує больовий синдром, прискорює відновлення організму. Якісні та доступні за ціною ортопедичні товари можна придбати на сайті Remed.

Ознайомтеся з нашою пропозицією та вибирайте товари для себе!


Види ортопедичної продукції у каталозі магазину Remed

У нашому каталозі представлені різні види бандажів, які відрізняються за призначенням.

У нас можна купити бандаж для:


  Шийні бандажі

  Шийні ортопедичні конструкції використовуються при травмах даного хребетного відділу, усуненнях хребців, ряді захворювань. Ця категорія включає:

  • корсети;
  • коміри;
  • шини.

   Усі  бандажі для шийного відділу хребта ивиготовляю з м'якого, але міцного матеріалу. Вироби відрізняються за жорсткістю і призначені для тривалого носіння. Бандажі не лише прискорюють загоєння пошкоджених ділянок, а й розслаблюють м'язи, послаблюють больовий синдром. Додаткове показання до носіння – профілактика післятравматичних станів та хвороб.


   Для спини та попереку

   Магазин ортопедичних товарів Ремед пропонує придбати вироби, що підтримують здоров'я хребетного стовпа та запобігають його деформації та травмам. Бандажі для хребта з нашого каталогу поділяються на:

   Вони відрізняються ступенем жорсткості та функціональним призначенням, оскільки можуть коригувати поставу або фіксувати хребет в анатомічно правильному положенні, запобігати порушенням циркуляції крові та деформації міжхребцевих дисків.   Бандаж для вагітних та післяпологовий

   Ортопедичні вироби цієї категорії підтримують черевні та поперекові м'язи жінки, яка виношує малюка, адже вагітність супроводжується великими навантаженнями на поперек.

   Носіння допологового бандажу запобігає появі на животі розтяжок, знижує ризик гіпертонусу матки, допомагає зберегти правильну поставу та жити активним життям під час вагітності.

   Післяродова ортопедична конструкція розроблена для прискорення відновлення після пологів, моделює контури тіла, забезпечує регенерацію тканин черевної порожнини після кесаревого розтину.


   Для рук та пальців

   Цей тип медичних виробів пристосований  для верхніх кінцівок та використовується для загоєння травм, розтягувань, післяопераційного відновлення.

   Бандажі для рук бувають:

   • відвідними (при травматизмі м'яких тканин та переломах плеча);
   • фіксуючими (при артрозах, артритах, плечолопатковому переартриті, парезі плексити);
   • підтримуючими (при переломах рук та розтягуванні зв'язок).

   У нас можна купити бандаж на  ліктьовий або  променево-зап'ястковий суглобщо забезпечують компресію та м'яку фіксацію пошкодженого місця.

   Також у каталозі інтернет-магазину Ремед представлені інші види бандажів: для ніг, при грижах та  при післяопераційній реабілітації. Слід знати, що призначати носіння цієї ортопедичної конструкції собі не можна! Перед тим, як замовляти якийсь із бандажів обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!


   Як замовити ортопедичну та бандажну конструкцію?

   Для покупки необхідного товару скористайтесь кошиком або зв'яжіться з нашими продавцями-консультантами за вказаними контактними телефонами. Після узгодження деталей оплати та доставки ми оперативно відправимо замовлення до Києва, Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Харкова або будь-якого іншого міста України.

   Вибирайте потрібні вам товари та купуйте онлайн із доставкою.   Порівняння товарів (0)   Лідер продажів!
   Бандаж для вагітних (до та післяродовий) еластичний R4102
   Показано з 1 по 15 із 57 (4 сторінок)