Килимок Великий 7,0

Виробник: МПК Ляпко
Модель: k7,0
Наявність: Нема в наявності

1427
  • 1427грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

МПК Ляпко

МПК Ляпко

Медико-виробнича компанія «Ляпко», добре відома не тільки в Україні, а й за її межами, вже більше 15 років спеціалізується на виробництві унікальних товарів — багатоголкових аплікаторів, що сприяють більш прогресивному одужанню й зміцненню здоро... Подробнее...

Пристрій аплікаційний Ляпка «Килимок Великий», крок голки 7,0 мм, розмір 275 × 480 мм, кількість голок 2710. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. Відмітною особливістю «Килимка» є його велика площа дії та найбільша відстань між голками, завдяки чому він має підвищену ефективність лікування.

Аплікатор Ляпка «Килимок Великий» також застосовується як профілактичний засіб для зміцнення та збереження здоров'я, підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин.
Висока лікувальна ефективність досягається за рахунок гальванічних струмів, що виникають у шкірі, на вістрях і між голками, і в результаті цього — підвищеного мікроелектрофорезу металів у внутрішні середовища організму.
«Килимок Великий» у процесі використання стикається зі шкірою, не ушкоджуючи її, не має контакту з кров'ю. При індивідуальному використанні не потребує дезінфекції спеціальними антибактеріальними засобами: обробка миючим розчином, промивання проточною водою та просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фену). Після сеансу аплікацій (у лікувальних установах) він повинен піддаватися дезінфекції одним з методів, вказаних в ОСТ 42-21-2-85. При правильному догляді термін служби аплікаторів Ляпка становить 5–7 років.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.