Коректор постави еластичний дитячий R2201

Виробник: ReMed
Модель: 2201
Наявність: Є в наявності
Артикул: R2201

575
  • 575грн.


Доступні варіанти


Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантії
Сотні задоволених клієнтів

Про виробника

ReMed

ReMed

Виробниче підприємство ReMED ®  розробляє, виробляє і реалізує через власну мережу  ортопедичних салонів і спеціалізований інтернет-магазин RE - MED­­.UA бандажну і ортопедичну медичну продукцію широкого асортименту : від простих еластичних... Подробнее...

Призначення:

• Забезпечує формування правильної постави у дытей та пыдлиткыв, формує звичку тримати спину прямо і попереджає сутулість

• Зменшує болі у верхньому відділі спини, викликані сколіозои, кіфозом, кіфосколіозом

• Підтримує та запобігає деформаціям хребта

• Профілактика багатьох захворювань у майбутьому, пов'язаних з неправильною поставою (порушення дихальної, серцево-судинної, травної і інших систем) 

• Містить додаткові знімні металеві ребра жорсткості для посилення ступеня фіксації


Застосування:

• Підтримка

• Профілактика

• Ортопедія

• Реабілітація


Схема виміру:

ТАБЛИЦА РАЗМЕРОВ


Таблиця розмірів:


Склад:

Поліефір - 70%, латекс - 20%, нейлон - 5%, пінополіуретан - 5%, ребра жорсткості металеві


Схема надягання:

ТАБЛИЦА РАЗМЕРОВ


Рекомендації по використанню: Необхідний розмір коректора обирається за обхватом грудної клітини згідно з таблицею. Коректор рекомендується надягати безпосередньо на нижню білизну з бавовни. Закріпіть нижній еластичний ремінь спереду за допомогою застібки «липучка». Протягніть ремені з плечей під пахвами, перехрестіть їх на спині та закріпіть. Коректор, що правильно вдягнуто, відводить плечі назад, розпрямляє грудну клітину і випрямляє хребет. Рекомендовано у поєднанні з комплексом лікувальної фізкультури. Для більш ефективної дії коректора постави ребра жорсткості бажано відмоделювати залежно від необхідного ступеня фіксації згідно з рекомендаціями вашого лікаря. Ребра жорсткості легко винути перед пранням або якщо в них немає потреби.
Рекомендована тривалість носіння коректора:
Діти 4-8 років - починати від 1-2 годин на день, поступово доводити до 4 годин на день без перерви або до 6 годин на день з перервами по 2 години
Діти 8-16 років - починати від 2 годин на день, поступово доводити до 6 годин на день
Індивідуальний режим і терміни носіння визначає лікар
Протипоказання: Запальні захворювання шкіри в області застосування виробу, індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовлений виріб. Не рекомендується використання виробу протягом 30 хвилин після застосування місцевих розігріваючих мазей. 
Запобіжні заходи: Використовувати виріб винятково за призначенням. Визначення індивідуального режиму та часу носіння повинне здійснюватися Вашим лікарем. 
Догляд за виробом: Прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35ºС. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити вдалині від джерел тепла. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати відбілюючі миючі засоби, що містять хлор). Не піддавати сухий хімічній чистці. 
Умови зберігання: Зберігати у сухому місці при температурі від +5ºС до +40ºС, берегти від прямих сонячних променів.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.